עבודה בקנדה במכירות

עבודה בקנדה במכירות יכולה להיות מאוד משתלמת. אך האם בארץ גדולה כמו קנדה, יש רק עבודות במכירה? למעשה, יש הרבה מאוד אפשרויות נוספות של עבודה בקנדה לישראלים. חלק מהעבודות, כדוגמת עבודה בקנדה הייטק, מתאימות לבעלי ניסיון והשכלה מקצועית מקיפה. אך יש גם אפשרויות לצעירים, עבודה בקנדה אחרי צבא גם למחוסרי מקצוע או ניסיון. כך למשל עבודה בקנדה חקלאות. יש גם עבודה בקנדה שיפוצים. לבעלי רישיון על משאית, כדאי לדעת שזו עבודה נדרשת מאוד במדינה זו. עבודה בקנדה נהג משאית מאפשרת הכנסה גבוהה בהרבה מכפי שמקובל בארץ. ניתן אפילו למצוא עבודה בקנדה משאית המשולבת עם קורס בנהיגה על רכב כבד, למתאימים.

עבודה בקנדה לצעירים

מכירות בקנדה – מכירה בעגלות

אפשר עוד להרחיב הרבה מאוד בתפקידים שונים כדוגמת עבודה בקנדה מנעולן או עבודה בקנדה למהנדסים, אך כעת נפנה לתחום המכירות. ישראלים נחשבים למוכרנים טובים, בפרט בעגלות. ולכן, אין להתפלא כי רבים מאלה שמחפשים עבודה בקנדה חוקית יבקשו להשתלב בעגלות המכירה. למרות שאין מדובר על עבודה בקנדה לאקדמאים זוהי בהחלט עבודה ששכרה בצידה. אלפי ישראלים יכולים להעיד על כך מניסיון אישי. את העגלות הללו מציבים בדרך כלל מעסיקים מקומיים (חלקם בעלי שורשים ישראלים) במקומות שבהם קהל קונים רחב ומגוון. ניתן למצוא למשל עגלות בקניונים שמתאימות למחפשים עבודה בקנדה אדמונטון וכך גם בטורונטו, וונקובר וביתר הערים הגדולות. במרכזים מסחריים, היכן שתנועת המקומיים והתיירים ערה מאוד, קל למכור וקל להרוויח.

 

 

למעשה, כדי להעמיד דברים על דיוקם, חשוב לומר כי אין זו עבודה קלה במיוחד. זו לא עבודה בקנדה לחיילים משוחררים שרוצים לשבת במשרד ולתקתק על המחשב. זו אומנם לא עבודה פיזית במובן שבו צריך להפעיל את כח השרירים, אולם צריך להפגין כישורי מכירה. צריך לפנות לאנשים. צריך להוכיח נחישות. מי שלא ישקיע בעבודה לא יצליח למכור אפילו מחצית מהכמות שימכרו המוכרנים שמוכנים להשקיע. אבל מי שבא עם מוטיבציה מי שרוצה לצאת משם עם הרבה כסף בכיס, יוכל בהחלט לעשות זאת. בעיקר, עובדים בכך אנשים נמרצים, עם פלפל, כאלה שיודעים ליצור קשר טוב עם אחרים. אנשים שיודעים לדבר בביטחון, להקרין כריזמה. אגב, עבודה כזאת יכולה להתאים אפילו אם מחפשים עבודה בקנדה ללא אנגלית. ישנם המחוזות בקנדה שבהן השפה השלטת היא צרפתית. כך שמי ששולט בשפה זו גם כן יכול להשתלב במכירות.

עבודה מסוג זה מתאימה מאוד לסטודנטים בחופשה או לצעירים לפני תחילת התואר באוניברסיטה. מגיעים הרבה חיילים משוחררים אך פה ושם יש גם חבר'ה בוגרים יותר. חברות שמפרסמות עבודה בקנדה דרושים בתחום המכירות משתדלות להעניק סביבת עבודה תומכת, מתגמלת וגם הדרכה לחדשים. עבור המתמידים, שמגלים ניצוצות של אנשי מכירות מעולים, יש אפשרות להתקדם. אפשר להפוך למנהלי צוותים.

במהלך העבודה נדרשים העובדים להיות עצמאיים בשטח. הם אחראים על העגלה, על סידור המוצרים, על ניהול המכירות מול הלקוחות. בעגלות ניתן לראות מוצרים כגון מוצרי קוסמטיקה, תמרוקים, צעצועים, מכשירים חשמליים וגדג'טים. המעסיקים עשויים לדאוג לעובדים לדירות (משותפות לכמה עובדים) ולטיפול בנושאים שונים. קל יחסית להתאקלם ונוצרת אווירה מאוד מגובשת.

מכירות בקנדה – ציורי שמן

במידה מסוימת, קל יחסית להשתלב בעבודה אם יש אזרחות זרה. למשל, עבודה בקנדה לבעלי אזרחות אירופאית יחסית קל למצוא. אך גם בעלי דרכון ישראלי שבאמת רוצים, ימצאו עבודה. לצד מכירות בעגלות, יש ישראלים שיכולים לספר על כך שמצאו עבודה בקנדה טכנאי רנטגן. בעלי רקע טכני, יכולים למצוא הצעות עבודה בקנדה מכונאי. אך במכירות, ניתן לעבוד לא רק בעגלות אלא גם במכירת ציורי שמן.

עבודה מסוג זה דומה למכירה בעגלות אך גם שונה ממנה. הדמיון הוא שגם כאן, ככל שמוכרים יותר, כך גם מרוויחים יותר. איש המכירות הינו עצמאי בשטח. אשת המכירות אחראית לאופן הפניה ללקוחות. צריך לדעת לקרוא אנשים, הבעות פנים, שפת גוף. זה מאוד עוזר למכור יותר. אך ההבדל הוא שכאן לא עובדים בקניון. לא עובדים עם מוצרים בעגלות אלא מוכרים תמונות שמן וציורי שמן יפים. לצורך המכירה כל אחד מקבל שכונה או אזור מסוים. מה שצריך לעשות זה לגשת לבתים של התושבים, לדפוק יפה בדלת, לנסות לקשור שיחה עם הדיירים. מציגים לפניהם שלל תמונות יפות. מכיוון שהמכירה היא בבית של הלקוחות, משקיעים יותר בכל לקוח. לא צריך לעמוד מול הרבה אנשים, שמגיעים בהמוניהם לקניון.

אפשר בהחלט לעבוד בזה גם אם אין ניסיון קודם. מרץ, ביטחון עצמי, רצון ומוטיבציה הם כלי העבודה הטובים ביותר. על כך יעידו העובדים המנוסים בתחום זה. כמובן, שהקליטה בקנדה על ידי המעסיק תאפשר הבנה יותר שלמה של התרבות המקומית, האופן שבו כדאי לפנות ללקוח, אילו טכניקות של מכירה עובדות יותר טוב. נפגשים עם עובדים מנוסים ועם מנהלי צוות שמסייעים בכל דבר שצריך. יש מעסיקים שמממנים כרטיס טיסה, בתנאי שעובדים תקופה מסוימת. ההכנסה ברובה מבוססת על עמלות, בתוספת שכר בסיס.

לעוד עבודות בארה"ב היכנס לכאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *