עבודה בחו"ל במכירות

רבות דובר על ישראלים, בעיקר אנשי הייטק אשר חלומם הגדול הוא עבודה בחו"ל רילוקיישן. אבל לא כולם יכולים לעבוד בהייטק. יש כאלה המחפשים לשלב עבודות זמניות תוך כדי טיול, כך למשל עבודה בחו"ל חקלאות (מקובל למשל באוסטרליה, ארצות הברית). אך ללא ספק, הדבר החם זה עבודה בחו"ל במכירות. זה לא מתאים לכל אחד, יש כאלה שמעדיפים עבודה בחו"ל ללא מכירות לדוגמא עבודה בחו"ל לוקסמיט (כלומר מנעולנים). אבל בעיקר לחבר'ה צעירים, מכירות זו העבודה הכי טובה שיש.

 

אפשר להסתדר גם עם אנגלית בסיסית

יתכן שאתם מחפשים עבודה בחו"ל ללא אנגלית. סביר מאוד להניח שאם זה המצב, אתם לא חולמים על עבודה בחו"ל הייטק. גם לא על עבודה בחו"ל דרך הסוכנות היהודית. במקרים כאלה, כמעט תמיד צריך שליטה באנגלית ברמה הכי גבוהה או לפחות ברמה טובה מאוד. כדאי לדעת כי עבודה במכירות מתאימה גם אם השליטה באנגלית הינה יחסית בסיסית. אלה שכבר צברו ניסיון בסוג זה של עבודה מספרים כי בתוך זמן מאוד קצר מקבלים ביטחון ומספיק אוצר מילים בכדי להרגיש ממש בנוח. מלבד זאת, בדרך כלל נקלטים בחברה שמספקת הדרכה ועובדים במקביל לישראלים אחרים, שמאוד עוזרים בשלבים הראשוניים. כדאי לציין כי יש עבודה במכירות גם עבור ישראלים השולטים במגוון שפות. למשל, יש עבודה בחו"ל לדוברי רוסית. יש עבודה בחו"ל לישראלים ששולטים בשפות כגון צרפתית או שפות אירופאיות אחרות.

 

צריך הרבה פלפל, לא חייבים ניסיון

עבודה במכירות מאוד משתלמת, משום שאפשר להרוויח יפה מאוד בזכות עמלות מכירה גבוהות. יש כאלה שמגיעים לעבודה כזאת כאשר יש ברשותם ניסיון מסוים במכירות. רבים אחרים אינם בעלי ניסיון. אם מחפשים עבודה בחו"ל ללא ניסיון, זה בהחלט אפשרי. מה שחשוב לציין זה העובדה שצריך גישה נכונה למכירות. בתור עבודה בחו"ל לדוברי עברית, שיכולים להסתדר באופן סביר בשפות אחרות, ה"פלפל" והגישה הישראלית מאוד עוזרים. זו גישה שעוזרת למכור, והרבה. זו גישה שהפכה את הישראלים הדינאמיים והאנרגטיים לאנשי מכירות מצוינים.

 

אם אתם מחפשים alljobs עבודה בחו"ל, כדאי לדעת שיש גם לוחות נוספים, שיש בהם הצעות עבודה במכירות, בחו"ל, לישראלים. בלוחות אלו ניתן למצוא משרות שמתאימות לא רק לצעירים אלא גם עבודה בחו"ל למבוגרים. המכירות מתנהלות בדרך כלל בעגלות או בדוכנים. יש גם עבודות של מכירת תמונות שמן, שמבצעים לא בקניונים אלא בבתי הלקוחות.

 

חשוב לציין כי למרות שעבודה במכירות לא נחשבת כאידיאלית לכאורה בתור עבודה בחו"ל לבעלי תואר ראשון, יש גם בעלי תארים שעובדים בזאת. ההכנסה הגבוהה והיכולת לשלב בין עבודה לבין טיול או בין עבודה לבין לימודים בחו"ל, בהחלט קורצים. לסיום, נמליץ לכם לפני היציאה לחו"ל לקרוא מדריכים בנושאים כגון עבודה בחו"ל ביטוח לאומי או עבודה בחו"ל מס הכנסה, חשוב בעיקר אם התוכנית שלכם היא לעבוד במכירות, למשך תקופה די ארוכה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *