עבודה בארצות הברית במכירות

ישראלים המחפשים עבודה בארצות הברית יודעים בדרך כלל כי יש הרבה סוגי עבודות אפשריות וכי אפשר להרוויח הרבה מאוד כסף. כאשר מדובר בעבודה ללא ניסיון מקצועי יוצא דופן, אפשר למצוא עבודה בארה"ב ניקוי שטיחים אפשר למצוא עבודה בהובלות בארה"ב. פה ושם אפשר למצוא אפילו עבודה מהבית בארה"ב ויש גם עבודות כגון מנעולנות. יש שמצליחים למצוא עבודה בארה"ב דרך הסוכנות היהודית. אבל ללא ספק עבודה בעגלות בארה"ב נחשבת לאחת היותר משתלמות, רווחיות וזמינות, בעיקר עבור צעירים. אם חשבתם כי רק עבודה בארה ב לא עגלות יכולה להיות חוקית, דעו שזה לא נכון. גם במכירות, העדיפות היא למצוא עבודה בארה"ב חוקית.

 

עבודה בארה"ב במכירות שטח פנים אל פנים

 

איך עובדים במכירות בארה"ב באופן חוקי

עבור ישראלים שמחזיקים גם באזרחות אמריקאית בזכות העובדה שאחד ההורים נולד בארה"ב, אין שום בעיה. הם יכולים בכל עת למצוא עבודה בארה ב חוקי. הם אזרחים אמריקאים והם יכולים לעבוד בכל מקצוע חוקי שבו הם מעוניינים וללא מגבלה. אבל מה לגבי עבודה בארה"ב ללא אזרחות? אתם בוודאי שואלים האם אפשר איכשהו לעבוד חוקית בארצות הברית גם אם אין לכם אזרחות? כדאי לדעת שהדבר אכן אפשרי.

מלבד עבודה בארה"ב לבעלי אזרחות, אפשר להשתלב בעבודה חוקית אם יש מעסיק אמריקאי שמוכן להעסיק אתכם ולעזור לכם לקבל ויזת עבודה. זכרו להוציא ויזה אל ארצות הברית המתאימה לעבודה אחרת המשמעות תהיה שתעבדו באופו לא חוקי וזה לא מומלץ כמובן.


עבודה בארה ב לישראלים שיש להם ויזת עבודה הינה חוקית לכל דבר ועניין. הם מורשים לעבוד, ממש כמו כל אזרח אמריקאי, על פי חוק. ויזת עבודה, כלומר אשרת עבודה בארה"ב ניתן לקבל בדרך כלל אם יש מעסיק אמריקאי שזקוק לעובדים שאינם אמריקאים והוא מסייע בקבלת אישור עבודה. אבל יש עוד דרכים לעבודה חוקית. אם אין לכם שום דרך להשיג ויזת עבודה בארה"ב אבל אתם רוצים ללמוד בחו"ל, אפשר לשלב. סטודנטים ישראלים אשר מקבלים ויזת סטודנט יכולים לעבוד באופן חוקי מספר מסוים של שעות בכל חודש.

כדאי לציין כי עבודה בארה"ב לצעירים ישראלים שיש להם דרכון זר יכולה להיות אפשרית. עבודה בארה"ב עם דרכון אירופאי אפשרית, בתפקידים מסוימים, בהתאם להסכמים בין הרשויות האמריקאיות לבין האיחוד האירופי. חשוב לציין כי עצם קיום הדרכון לא מאפשר עבודה חוקית בכל מצב. אין לבלבל בין עבודה בארה"ב דרכון אירופאי לבין הפטור מויזה. דרכון אירופי מאפשר כניסה לארצות הברית ללא צורך בויזה. דבר זה נחשב למועדף על ידי חלק מהמעסיקים המקומיים שרוצים להעסיק עובדים במכירות.

 

אילו סוגי עבודה במכירות יש בארצות הברית

עבודה בעגלות נחשבת סוג העבודה המרכזי בארצות הברית, לאנשים שרוצים לעבוד במכירות. כמו כן, נציין כי יש הרבה מאוד סוגים של עגלות והרבה מאוד סוגים של מוצרים שניתן למכור. אך מלבד עגלות, יש גם אפשרות להשתלב בסוגי מכירות אחרים לחלוטין. אלה הם מכירות למשל של תמונות שמן. במכירה כזאת לא עומדים בעגלה או בדוכן מכירות. גם לא בחנות כזאת או אחרת. נציג המכירות מגיע לבתיהם של תושבי שכונה אמריקאית, בדרך כלל שכונות מבוססות וטובות, ולמעשה עוסק במכירה בשיטה האמריקאית הקלאסית. זוהי שיטת איש המכירות שעובר מדלת לדלת. פה ושם יש גם משרות לאנשי מכירות בטלפון, נציג מכירה ושירות במגוון חברות, לרבות חברות הובלה של ישראלים.

 

חוות דעת של נציגי מכירות

על מנת להבין יותר על מהות העבודה, נספר לכם על עבודה בעגלות בארה"ב חוות דעת של נציגי מכירה שעבדו בתחום זה למשך כמה חודשים לפחות. לפרטים נוספים, תוכלו לגלוש אל עבודה בעגלות בארה"ב פורום.

על פי חוות הדעת, עבודה בעגלות בארצות הברית הינה בראש ובראשונה עבודה משתלמת. שכר הבסיס אמנם טוב ולא יותר מזה, אבל עיקר ההכנסה מגיע מבונוסים על מכירות. הבונוסים הללו יכולים להגיע לסכומים מאוד גבוהים. זוהי הסיבה לכך שיש עובדים בעגלות שממשיכים בכך אפילו כמה שנים או שמגיעים מדי תקופה לכמה חודשים של עבודה. יש סטודנטים ישראלים שמגיעים בחופשות לעבודה כזאת ויש גם כאלה שכך חוסכים עבור הלימודים וגם עבור הטיול הגדול. מקובל מאוד לשלב בין עבודה בעגלות לבין הווי חברתי ובילויים. יש מעסיקים שמספקים גם מגורים ואפילו מסיעים את העובדים ביום החופשי לטיולים ולמקומות בילוי שונים. ההווי החברתי בהחלט תופס מקום חשוב בקרב העובדים במכירות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *