עבודה באוסטרליה במכירות

סגירת עסקה פנים אל פנים בלחיצת ידכלכלת אוסטרליה משגשגת. יש שם רמת חיים גבוהה והרבה הזדמנויות להתפתחות אישית ותעסוקתית. אם תפתחו לוח מקוון ותחפשו עבודה באוסטרליה דרושים תמצאו הרבה מאוד משרות שממתינות לישראלים. רבות מהמשרות הללו הן בתחום המכירות. אך לא רק עבודה באוסטרליה במכירות יש בנמצא. חיפוש אחר עבודה באוסטרליה פורום יגלה כי יש עבודה באוסטרליה לצעירים שלא רוצים למכור ויש למשל עבודה באוסטרליה למטייל שרוצה משרה לא מחייבת וקצרה, לתקופת הטיול. אך מטבע הדברים, עבור צעירים שרוצים עבודה מכניסה, עם בונוסים גבוהים מאוד וסביבת עבודה נעימה ודינאמית, עבודה באוסטרליה מכירות מהווה בחירה מוצלחת מאוד.

 

האם אפשר לעבוד חוקית באוסטרליה

במשך הרבה מאוד שנים, ישראלים התקשו מאוד למצוא עבודה חוקית באוסטרליה. זה נכון במרבית סוגי המשרות וגם במכירות. עבור אנשים מוכשרים, שרוצים למצוא עבודה באוסטרליה הייטק, זה בהחלט אפשרי כאשר מוצאים מעסיק מקומי או גלובלי שמסדיר רילוקיישן. אבל גם במכירות אפשר כיום לעסוק באופן חוקי בכמה דרכים. דרך ראשונה הינה עבודה באוסטרליה עם דרכון אירופאי. לחלק גדול ממדינות אירופה יש הסכם עם הממשלה האוסטרלית. ההסכם מאפשר לאזרחים לטייל ולעבוד באוסטרליה. זו למעשה עבודה באוסטרליה ללא ויזה של עבודה מהסוג המוכר למשל בארה"ב.

אך מעבר לעניין עבודה באוסטרליה בלי ויזה, יש דבר נוסף. ישראלים יכולים לעבוד באוסטרליה באופן חוקי כיום, אם הם מגישים בקשה ועומדים בקריטריונים ובמכסה מוסכמת. כמה מאות תיירים ישראלים שמקבלים בכל שנה אישור עבודה. עבודה באוסטרליה מלבורן או בכל עיר אחרת. אפשר לעבוד במכירות ותפקידים אחרים, עד לתקופה של חצי שנה אצל מעסיק מקומי. כמו כן, אפשרית עבודה באוסטרליה לבעלי אזרחות אמריקאית. גם זה, מתוקף הסכם בין שתי המדינות שמאפשר לתיירים לעבוד ולטייל. אז אם תהיתם לגבי עבודה באוסטרליה אחרי צבא או אפילו כמה שנים לאחר מכן, אפשר לעשות את זה באופן חוקי בהחלט.

 

מוכרים בעגלות באוסטרליה

אם אתם מחפשים עבודה באוסטרליה המלצות, הרי שהדרך הטובה להרוויח הרבה ומהר היא להשתלב בעבודה עם עגלות. עבודה באוסטרליה עגלות מאפשרת להשיג הכנסה מאוד יפה, בדולרים (אוסטרליים). ביחס לעבודות לא מקצועיות אחרות, מקבלים הרבה בונוסים ועמלות מכירה. כך, למרות שבערים הגדולות יוקר המחיה די גבוה, בכל זאת אפשר להרוויח יפה ואפילו לחסוך לא מעט. בגלל שרמת החיים באוסטרליה גבוהה וההכנסה הממוצעת גבוהה גם היא (שכר המינימום הרבה יותר גבוה מאשר בישראל), אנשים שם קונים והרבה. כאשר מוצאים עבודה בעגלות במקומות מרכזיים ומוצרים טובים, אפשר למכור הרבה וזה אכן משתלם.

 

עבודה במכירת תמונות שמן

אם תחפשו תיאורים של עבודה באוסטרליה חוות דעת תגלו כי צעירים שעובדים במכירות מרוצים מאוד בדרך כלל. אך לא כולם אוהבים את המכירה בעגלות דווקא. יש כאלה שמעדיפים צורת מכירה אחרת, יותר אישית, פחות המונית. האם אפשר למצוא את זה באוסטרליה? מסתבר שכן. ולדבר הזה קוראים עבודה במכירה של ציורי שמן.

בסוג זה של עבודה מוכרים ציורי שמן גדולים ויפים, במכירה מדלת לדלת. איש המכירות או אשת המכירות מגיעים לשכונה באחת הערים המרכזיות והמשגשגות. מנסים ליצור קשר טוב עם בעלי הבתים ומציעים להם ציורי שמן יפים, לצורך קישוט הבית או כמתנה. לא כולם קונים כמובן, אבל יש לא מעט שבהחלט כן. אלה ציורים ברמה גבוהה, שקל להתרשם מהם לטובה. מי שיודע ליצור קשר טוב עם אנשים, מי שיודע לנהל סמול טוק ויותר לקרוא טוב שפת גוף, יצליח מאוד בעבודות ה מכירה הללו. מכירת שמן או עגלות, באוסטרליה תוכלו ליהנות, לבלות, להרוויח ולצבור עוד המון חוויות.

2 תגובות בנושא “עבודה באוסטרליה במכירות”

 1. שלום גלעד,
  שמי יפעה הדר ואני מתרגמת מוסמכת מטעם NAATI, ארגון המתרגמים האוסטרלי.
  ביכולתי לתרגם את המסמכים הנדרשים לוויזה לאוסטרליה ואני עושה זאת במהירות, באדיבות ובמחירים נוחים.
  האם אתה רואה אפשרות לשיתוף פעולה בינינו?
  בברכה,
  יפעה

  1. יפעה תודה רבה על פנייתך, אשמח מאוד לעבוד איתך בעתיד.
   גילעד,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *